Parafia Miłosierdzia Bożego w Rudzienku

Ogłoszenia parafialne

 

 

 

 

NIEDZIELA 13 stycznia 2019 roku

 

  

 ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

 

 

Ogłoszenia

 

 

 

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. O godzinie 1200 w kościele spotkanie dla Dzieci, które w maju przystąpią do I Komunii Św. oraz ich Rodziców. Na godzinę 1600 zapraszam wraz z młodzieżą naszej parafii do kościoła na wspólne kolędowanie.

 

2. W piątek – 18 stycznia – rozpocznie się Tydzień modlitwy o jedność chrześcijan, który będziemy przeżywać pod hasłem Dąż do sprawiedliwości.

 

3. W miniony piątek zakończyła się wizyta duszpasterska – kolęda. Parafianom za gościnność, życzliwość, wspólną modlitwę, rozmowy i sugestie duszpasterskie oraz ofiary składam serdeczne: Bóg zapłać!

 

4. Gorące i serdeczne podziękowania Rodzinom Bocianów i Całków za złożoną ofiarę, posprzątanie, odśnieżenie oraz przygotowanie Świątyni i terenu wokół niej na dzisiejsze, niedzielne liturgie. Paniom Henryce Makos i Stefanii Bocian za złożoną ofiarę na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać!