Parafia Miłosierdzia Bożego w Rudzienku

Ogłoszenia Parafialne

 

 

17 marca 2019 roku

 

 

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

Ogłoszenia

 

1. Dzisiaj – w II niedzielę Wielkiego Postu – obchodzimy Dzień Modlitwy, Postu i Braterskiej Solidarności z 2004 Misjonarkami i Misjonarzami – Polakami, którzy głoszą Ewangelię i dają świadectwo miłości Boga i bliźniego w 99 krajach misyjnych. Wychodząc z kościoła po Mszy Świętej, ofiarami składanymi do puszki, wspieramy dzieło misyjne. Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godzinie 1700.

 

2. We wtorek, 19 marca, Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP. Dodatkowa Msza Św. – w intencji Józefów – o godzinie 1800. Kartki z imionami naszych bliskich – żywych i zmarłych – możemy przynieść do zakrystii przed Mszą Św.

 

3. Serdecznie Zapraszam na nabożeństwa pasyjne: Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godzinie 1630 dla dzieci oraz po Mszy św. i Koronce do Miłosierdzia Bożego – ok.  1745 – dla młodzieży i dorosłych oraz Gorzkich Żali w niedziele o godzinie 1700.

 

4. Za tydzień – w niedzielę 24 marca – odbędzie się w Warszawie Narodowy Marsz Życia. Rozpocznie się o godzinie 1330 na Placu Zamkowym. Organizatorzy – Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych oraz Fundacja Św. Benedykta – serdecznie zapraszają.

 

5. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w IV Niedzielę Wielkiego Postu – 31 marca. Poprowadzi je Ks. Marcin Bielicki.

 

6. Gorące i serdeczne podziękowania Rodzinom Żebrowskich i Rokickich za złożoną ofiarę na potrzeby naszego kościoła, kwiaty, posprzątanie oraz przygotowanie Świątyni i terenu wokół niej na dzisiejsze, niedzielne liturgie. Paniom Mariannie Rokickiej i Janinie Kubajek za złożoną ofiarę. Panom Jerzemu Rokickiemu i Robertowi Kościanek za głośniki i rozpoczęte prace związane z wymianą, poprawą jakości, unowocześnieniem i udoskonaleniem nagłośnienia w kościele. Wszystkim serdeczne: Bóg zapłać!