Parafia Miłosierdzia Bożego w Rudzienku

15 września 2019 roku

1. Dzisiaj – w niedzielę 15 września:

·    spotkanie Kandydatów do Bierzmowania o 1700 w kościele;

·    obchodzimy dzień środków oddziaływania społecznego;

·    rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

2. W środę – 18 września – Święto Świętego Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, dzieci i młodzieży. Msza Święta o godzinie 800. Natomiast w bazylice katedralnej na Mszy Św. o godzinie 1800 uroczyste otwarcie Synodu Młodych Diecezji Warszawsko-Praskiej.

3. Piknik militarny odbędzie się w Otwocku przy skwerze rtm. Pileckiego w najbliższą sobotę – 21 września. Początek o 1400.

4. Gorące i serdeczne podziękowania Rodzinom Gniadków i Ziubińskich za ofiarę złożoną na potrzeby naszej parafii, posprzątanie oraz przygotowanie świątyni i terenu wokół niej na wczorajsze i dzisiejsze liturgie. Nowym Małżonkom z sobotnich ślubów za kwiaty, a Pani Agnieszce Bielskiej wraz z córką Klarą za piękne kompozycje kwiatowe. Panu Tomaszowi Nejmanowi za oczyszczenie frontowej części elewacji kościoła. Wszystkim zatroskanym o dobro naszej Parafii: Bóg zapłać!