Parafia Miłosierdzia Bożego w Rudzienku

Ogłoszenia parafialne

 

9 grudnia 2018 roku

 

II NIEDZIELA ADWENTU

 

 
 

 

Ogłoszenia

 

 


1. Dzisiaj – w II Niedzielę Adwentu:

·     ofiarami składanymi do puszki przy wyjściu z kościoła udzielamy pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie;

·  po Mszach Św. możemy nabywać poświęcone opłatki będące znakiem jedności całej naszej Rodziny Parafialnej, jak również świece CARITAS – Wigilijnego dzieła pomocy dzieciom.

 

2. Roraty w naszym kościele od poniedziałku do soboty włącznie o 645.

 

3. We czwartek – 13 grudnia – 37 rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Polecamy Bogu w modlitwach wszystkie ofiary tego czasu. Prośmy Boga, aby ten tragiczny czas nigdy się nie powtórzył.

 

4. Nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rudzienku serdecznie zapraszają na kiermasz ozdób świątecznych, który odbędzie się w niedzielę 16 grudnia w godzinach od 1000 do 1200 przed naszym kościołem. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na zakup kącika rekreacyjnego dla uczniów szkoły. Prosimy o wsparcie tego przedsięwzięcia.

 

5. Gorące i serdeczne podziękowania Rodzinom Woźniców i Piraszewskich za posprzątanie, złożoną ofiarę na potrzeby naszego kościoła oraz przygotowanie Świątyni i terenu wokół niej na dzisiejsze, niedzielne liturgie. Paniom Janinie Papis,  Marii Dróżdż i wielu bezimiennym ofiarodawcom za prowadzenie porannej – roratniej „kawiarenki”. Wszystkim szczere, z serca płynące – Bóg zapłać!