Parafia Miłosierdzia Bożego w Rudzienku

17 listopada 2019 roku

33 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Ubogich. Spotkanie Kandydatów do Bierzmowania o 1700 w kościele.

2. We wtorek – 19 listopada – 8 rocznica konsekracji Księdza Marka Solarczyka, Biskupa pomocniczego DWP. Pamiętajmy w modlitwach o Pasterzu naszej diecezji.

3. W piątek – 22 listopada – przypada Wspomnienie Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronalne święto muzyków kościelnych, organistów i chórzystów.

4. Za tydzień – 24 listopada – ostatnia niedziela Roku Liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. W ostatnią niedzielę miesiąca,ofiary składane ta tacę, przeznaczymy na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła. Tego dnia w Parafii Św. Wincentego á Paulo w Otwocku odbędzie się Przegląd Chórów Powiatu Otwockiego. Początek o godzinie 1600.

5. Gorące i serdeczne podziękowania: Rodzinom Grzegorczyk i Gołąb za ofiarę, posprzątanie, udekorowanie kwiatami oraz przygotowanie Świątyni i terenu wokół niej na dzisiejsze – niedzielne liturgie. Pani Barbarze Retka za ofiarę złożoną na potrzeby naszej parafii. Panu Szymonowi Bocianowi za już wykonane – wypełnienie ubytków tynkarskich oraz pomalowanie – i jeszcze planowane prace związane z remontem – odnowieniem zakrystii „ministranckiej”. Wszystkim zatroskanym o dobro naszej Parafii: Bóg zapłać!