Parafia Miłosierdzia Bożego w Rudzienku

20 października 2019 roku

29 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj – w XXIX Niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego: obchodzimy Światowy Dzień Misyjny, rozpoczynający Tydzień Misyjny.

2. Nabożeństwa różańcowe w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki o 1730, w środy – o 730, w soboty – o 830,w niedziele – o 945.

3. Spotkanie Kandydatów do Bierzmowania za tydzień w niedzielę o 1700 w kościele.

4. Pamiętajmy, że najlepszą formą pomocy zmarłym jest modlitwa Kościoła. Jedną z nich – oprócz Mszy św. – są wypominki: modlitwa wspólnoty parafialnej za zmarłych poprzez wspomnienie ich imion. Na wypominki oraz na Mszę św. Listopadową która będzie sprawowana w naszym kościele we wszystkie dni listopada przyjmuję w zakrystii.

5. Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rudzienku zaprasza na KOSZYCZKOWY WIECZOREK TANECZNY w dniu 23 listopada 2019 roku. Początek zabawy godzinie 2000. Miejsce: Remiza OSP w Rudzienku. Wstęp 50 zł od osoby – dodatkowo wystarczy zabrać ze sobą koszyczek pyszności i podzielić się nim ze znajomymi przy swoim stoliku. Organizatorzy gwarantują danie gorące, kawę, herbatę i super zabawę z DJ – em do białego rana. Zapisy i wpłaty w sekretariacie szkoły do 31 października. Uzyskany dochód zostanie przeznaczony na rzecz szkoły.

6. Gorące i serdeczne podziękowania Rodzinie Żurawskich: Monice i Pawłowi, Urszuli i Łukaszowi za piękne kompozycje kwiatowe, posprzątanie oraz przygotowanie świątyni i terenu wokół niej na niedzielne i całotygodniowe liturgie. Kubie Żurawskiemu za skoszenie trawy wokół kościoła i plebanii. Halinie Papis za ofiarę złożoną na potrzeby naszej parafii. Panom Robertowi Kościankowi i Jerzemu Rokickiemu za zamontowanie nowych, zewnętrznych drzwi do zakrystii oraz oświetlenia nad wejściem do zakrystii. Wszystkim zatroskanym o dobro naszej Parafii: Bóg zapłać!