Parafia Miłosierdzia Bożego w Rudzienku

7 sierpnia 2022 roku

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W sierpniu pamiętajmy o bohaterach naszej Ojczyzny. Zachęcam do abstynecji i podjęcia walki z nałogami, wpisu do Księgi Trzeźwości oraz proszę o wywieszenie flag narodowych i maryjnych.

2. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie posiłku dla Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej.

3. Dziś po Mszy Św. o godzinie 9 adoracja Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna wokół kościoła.

4. Gorące i serdeczne podziękowania Rodzinie Milewskich i Kozerów za posprzątanie i dekoracjekwiatowe oraz przygotowanie Świątyni na niedzielne icałotygodniowe liturgie oraz złożoną ofiarę. Paniom dziękuję za czyszczenie kostki przy kościele i wjeździe do plebanii. Panu Adamowi Dróżdż za wykoszenie trawy przy plebanii oraz Panu przy kościele. Wszystkimtroszczącym się o dobro Parafii serdeczne: Bóg zapłać!

5. W sobotę, 13 sierpnia zapraszam po Mszy św. o godz. 8 na różaniec fatimski.

6. Ks. Piotr Błażejczyk, proboszcz z Glinianki zaprasza na 14 sierpnia na godz. 19.45 na zakończenie pielgrzymowania. Z naszej parafii pielgrzymka wyruszy po Mszy św. o godz. 17.

7. Zachęcam do udziału w Procesji Różańcowej za Polskę. Szczegóły na plakacie.