Parafia Miłosierdzia Bożego w Rudzienku

11 listopada 2018 roku

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia

1. Dzisiaj 100. Rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Po Mszy Św. o godzinie 1100 koncert patriotyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży z naszej Szkoły Podstawowej.

2. Jutro w poniedziałek 12 listopada – nasza Parafia włączy się w dzieło modlitwy dziękczynno – błagalnej DWP o duchowe owoce czasu Nawiedzenia Matki Bożej w Kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego poprzez całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Program adoracji:

·         Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP – o 730;

·         Msza Św. – o 800;

·         Wystawienie Najśw. Sakr. i Różaniec (tajemnice radosne) – o 830;

·         Adoracja dzieci ze Szkoły Podstawowej i Różaniec (tajemnice światła) – o 930;

·         Adoracja prywatna – od 1030 do 1200;

·         Anioł Pański i Różaniec (tajemnice bolesne) – o 1200;

·         Adoracja prywatna – od 1300 do 1500;

·         Koronka do Miłosierdzia Bożego – o 1500;

·         Adoracja prywatna i możliwość spowiedzi – od 1515 do 1630;

·         Msze Św. – o 1630 i 1700;

·         Różaniec (tajemnice chwalebne) – o 1730;

·         Zakończenie adoracji i Apel Jasnogórski – o 1800.

3. Za tydzień – w niedzielę – ofiary składane na tacę zostaną przeznaczone na potrzeby naszego seminarium diecezjalnego.

4. Ofiarami składanymi do puszki przy wyjściu z kościoła okażemy dzisiaj solidarność z Kościołem prześladowanym w wielu regionach całego świata.

5. Gorące i serdeczne podziękowania: Rodzinom Żurawskich i Wyglądałów za posprzątanie, udekorowanie kwiatami oraz przygotowanie Świątyni i terenu wokół niej na dzisiejsze – niedzielne liturgie. Paniom Janinie Żurawskiej i Helenie Rzepka za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Panu Jerzemu Rokickiemu za zaplanowanie, całościowe wykonanie, poświęcenie czasu, a nade wszystko podarowanie potrzebnych urządzeń – przewodów, ledowych reflektorów, skrzynki z bezpiecznikami, etc. – do oświetlenia krzyża i figury Św. Jana Pawła II na placu przed kościołem – Bóg zapłać!

6.W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Aleksandra Tadeusza Milewskiego. Wieczny odpoczynek…