Parafia Miłosierdzia Bożego w Rudzienku

19 września 2021 roku

25 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj spotkanie dla Dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Św. oraz ich Rodziców o 1200 w kościele.

2. Za tydzień – w niedzielę 26 września – na Mszy św. o godzinie 1100 będziemy dziękować Panu Bogu za Jego dary przeżywając jak co roku „Dzień Chleba”. Przynieśmy więc ze sobą to wszystko, co otrzymaliśmy z Bożej łaski: chleb, owoce, warzywa, ciasta i inne dary, które po Mszy św. zostaną poświęcone i spożyte przez naszą Parafialną Rodzinę. Strażaków prosimy o ustawienie stołów – i ew. ławek dla starszych parafian – na parkingu przy kościele (z tej racji prosimy – wyjątkowo – nie stawiać w tym czasie samochodów). Po Mszy Świętej nasze wspólne świętowanie rozpoczniemy od uroczystego poświęcenia nowego wozu strażackiego. Serdecznie zapraszamy.

3. Gorące i serdeczne podziękowania Pani Krystynie Mląckiej i Rodzinie Flis za kwiaty, posprzątanie oraz przygotowanie świątyni i terenu wokół niej na niedzielne i całotygodniowe liturgie. Panu Adamowi Dróżdż za skoszenie trawy i troskę o parafialny ogród. Wszystkim troszczącym się o wspólne dobro naszej Parafii: Bóg zapłać!